5.Ünite Oyunlar

"Kim Fen Puanı İster?- Kim 500 Milyar İster?" - Kim Milyoner Olmak İster? ve Who Wants to be a Millionaire": Fen Bilimleri 5.6.7.ve 8.Sınıflar için hazırlanan Kim Fen Puanı İster? Oyunun soru sayısını sürekli artırıyoruz. Sorularda var olan yanlışlıkları düzeltiyoruz. Müfredata uygun olan soruları ekliyoruz. Bu oyunun en son versiyonu bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda Adobe Flash yüklü olması gerekir. En çok sevilen ve en çok beğenilen bu oyunun diğer dersler için ücretsiz hazırlanmasını istiyorsanız fensunum@gmail.com adresime isteklerinizi iletebilirsiniz.
KİM FEN PUANI İSTER? OYUNUNU OYNAMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ 2 SEÇENEKTEN BİRİNİ UYGULAYIP OYNAYABİLİRSİNİZ.
2.Fen Bilimleri 3.4.5.6.7.ve 8.Sınıflar İçin Kim Fen Puan İster? oyunu masa üstüne kaydedin. Bu oyunu yukarıdaki linkten masa üstüne indirdiğiniz Adobe Flash Player 32 içine sürükleyip çalıştırın.

FEN 5.SINIF OYUNLARI

FEN 5.SINIF 5.ÜNİTE

5.Fen 5.S.5.Ü.(Işığın Yayılması(251)

FEN 6.SINIF OYUNLARI

FEN 6.SINIF 5.ÜNİTE

5.Fen 6.S.5.Ü.(Ses ve Özellikleri(220)

FEN 7.SINIF OYUNLARI

FEN 7.SINIF 5.ÜNİTE

5.Fen 7.S.5.Ü.(Işığın Madde ile Etkileşimi(150)

FEN 8.SINIF OYUNLARI

FEN 8.SINIF 5.ÜNİTE

8.S.5.Ü.(Basit Makineler(122)

FEN BİLİMLERİ 5.6.7.VE 8.SINIFLAR İÇİN KİM FEN PUANI İSTER? OYUNLARI
Kim Fen Puanı İster? Oyunu için Adobe Flash Player desteği kaldırldığı için şimdilik internet üzerinde oynanamıyor. Html dönüştürdükten sonra tekrar internet sayfamız üzerinde oynayabileceksiniz inşallah. Bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Cep telefonda oynayamazsınız.
Kim Fen Puanı İster? Oyunu 5.Sınıf 5.Ünite
Kim Fen Puanı İster? Oyunu 6.Sınıf 5.Ünite
Kim Fen Puanı İster? Oyunu 7.Sınıf 5.Ünite
Kim Fen Puanı İster? Oyunu 8.Sınıf 5.Ünite