KUR'AN-I KERİM ARAPÇA ÖĞRETİM SUNULARI

Kur'an- Kerim öğretim sunuları bilgisayarınıza indirip günde 1 saat çalışarak Kur'an arapçasını yaklaşık bir yıl içerisinde kısa bir zamanda öğrenebilirsiniz. Bu çalışma ile beraber slaytlar bölümündeki Kur'an meali slaytlarını indirin ve internetten de arapça videoları izleyebilirsiniz.Yeni Slaytlar hazırlandıkça sizle paylaşacağız inşallah.
NOT: Kur'an- Kerim öğretim sunuları PPT slayt halinde hazırlandığı için cep telefonda düzgün görüntülenemeyebilir. Bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz. 54 dersin tamamı bitince PDF halini cep telefonunuza yükleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

KUR'AN DUA AYETLERİ

Kuranda geçen ve içinde dua barındıran bu ayetleri uzun bir çalışma sonucu tamamlanmaya çalışılıyor. Dua barındıran bu Kuran ayetlerinin manasını öğrenip namazda okumak için hazırlanmıştır. Ezberleyip namazlarda okumanızı tavsiye ederim. Allah zihin açıklığı versin. Amin.
NAMAZDA OKUNACAK DUA AYETLERİ(WORT)
NOT: Kur'an- Kerimde geçen bu dua ayetleri WORT ve PPT slayt biçiminde hazırlandığı için cep telefonda düzgün görüntülenemeyebilir. Bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz. Ama PDF halini cep telefonunuza indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. PDF halini 3 dosya şeklinde yüklenecektir.
NAMAZDA OKUNACAK DUA AYETLERİ(PPT)

KUR'ANDAKİ DUA AYETLERİ

Kur'an da geçen ve içinde sadece dua barındıran bu ayetleri yukarıda hazırladığımız uzun dua ayetlerinden farklı olarak sadece dua kısmı barındırmaktadır. Ayetlerdeki kısa duaları bilgisayarınıza indirip ezberleye bilirsiniz yada yazıcıdan çıktısını alıp okuyabilirsiniz. Önerilerinizi fensunum@gmail.com adresimize iletebilirsiniz.
NOT: Kur'an- Kerimde geçen bu dua ayetleri WORT ve PPT slayt biçiminde hazırlanmış olanlar cep telefonda düzgün görüntülenemeyebilir. Ancak bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz.

KUR'ANDAKİ DUA AYETLERİNİN TAMAMI

Kur'an da geçen ve içinde dua barındıran bu ayetleri cep telefonuza indirerek namazda ve namaz dışında okuyabilirsiniz.

KUR'AN-I KOLAY YOLLA ANLAMA SLAYTLARI

RİSALE-İ NUR KELİME İNDEKSİ

Risale-i nur kelime indeksinde bir kelimeni hangi kitapta ve hangi sayfada geçtiğini ve onunla ilgili açıklayıcı cümle bulunmaktadır.